Aktualizováno: 9.června 2024

PeKo Centrum 2007
Tento základní rozcestník, lze aktivovat na všech serverech, kde jsou umístěny mé WWW stránky, abych zajistil dostupnost při dočasném výpadku některého serveru. Mirror sites: Webzdarma - CZ, virtuální adresa je - kocna.zde.cz.


Anglický originál - NASA

Na stránkách, které Vám nabízím naleznete přes 600 vybraných odkazů do internetu, 230 seznamů a vyhledávačů, grafiku, počitadla a další pomůcky pro webmastery, odborné odkazy z oblasti medicíny - gastroenterologie, klinické biochemie a lékařské informatiky. Informace na tomto webu z oblasti medicíny plně odpovídají požadavkům mezinárodních standardů HON Foundation (HONcode), jsou HON certifikovány a označeny HON logem. Další oblastí je theologie, studium Bible, odkazy na Českobratrskou církev evangelickou a pěvecký sbor Jeronym. Naleznete zde také odkazy na digitální fotografii a video, fotogalerie a odkazy na fotografické soutěže a galerie. Stránky, které nabízím jsou pravidelně aktualizovány, neboť to považuji za základní pravidlo internetu a kontrolovány programem Xenu.

Vyhledávání na těchto stránkách
Atomz.comThis website is accredited by Health On the Net Foundation. Click to verify.

Tyto stránky jsou zařazeny na následující české (anglické stránky na zahraniční) WWW servery:

Ikona Seznam Ikona Top Ikona Navrcholu IkonaCentrum IkonaOpenDir Ikona IkonaKatalogSK Ikona RSAC

Ikonky několika dalších webů - pro Vaše stránky:

IkonaGastroLab IkonaPeKoWeb IkonaWWW IkonaFotoGalery IkonaGastroWeb IkonaHerbar

WebMaster: Petr Kocna - kocna@cesnet.cz, detailní informace o pravidlech a ediční politice tohoto webu jsou zveřejněny v tomto dokumentu (RTF file).
HomePage: orientovaná lékařsky na 1.LF UK nebo orientovaná církevně a teologicky
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. Creative Commons License