GastroWeb - portál pro gastroenterology
Web zdroj pro gastroenterology, aktuality, informace, abstrakta z domacího i světového písemnictví (přeložená do češtiny), každý měsíc nová aktualita, gastroenterologie na internetu - domácí i zahraniční odkazy, kongresy. Mirror site: Geocities - USA, virtuální adresou je http://gastroweb.virt.cz/ nebo http://gweb.zde.cz/.
GastroLab - manuál, reference
Miniencyklopedie laboratorní diagnostiky v gastroenterologii, popis cca 40 metodik, nejnovější reference s přímou on-line vazbou na abstrakta v databázi Medline. Text je doplněn řadou obrázků z PowerPoint výukových prezentací. Virtuální adresou je http://gelab.zde.cz/.
GastroAtlas
Databázově zpracovaný soubor obrazové dokumentace GE kliniky VFN a1.LF UK, endoskopických, RTG, sonografických a endosonografických obrazů v gastroenterologii. Databáze byla založena v červnu 2003 a je průběžně doplňována. Virtuální adresou je http://geatlas.zde.cz/.
Gastroenterologická laboratoř ÚKBLD VFN a 1.LF UK
Nabídka gastroenterologické laboratoře ÚKBLD VFN a 1.LF UK, metodiky, referenční meze stanovení, odkazy na odborné články, nabídka dechových testů, screeningové programy, funkční diagnostika v gastroenterologii. Mirror site: Geocities - USA.
CD ROM v medicíně
Přehled více než 50 multimediálních CD ROM titulů z oblasti medicíny - gastroenterologie, endoskopie, interny, klinické biochemie, imunologie a lékařské informatiky. Mirror site: Geocities - USA
Novinky z gastroenterologie
Elektronická verze odborného časopisu - Novinky z gastroenterologie - který sponzoruje Astra Zeneca. Plné texty od 6.ročníku (2000) v HTML verzi i PDF formátu naleznete na této stránce. Mirror site: Geocities - USA, virtuální adresou je http://gnews.zde.cz/.
Obrazový atlas - atypické kazuistiky
Atypické, neobvyklé nálezy dokumentované v informačním systému nabízíme formou obrazového atlasu. Řada kazuistik z tohoto souboru je zveřejněna i v evropské databázi ELCANO, stránky existují i v anglické verzi. Mirror site: Geocities - USA
Cz Edma
- sdružení s názvem Česká asociace dodavatelů prostředků zdravotnické techniky in vitro, založená v březnu 2001. Mirror site: stránky firmy Orion