Bible pro dnešek
Osobní stránka zaměřená na církev a teologii, software pro studium Bible - Theophilos free, odkazy, odborná literatura, Bible On-line, hesla na každý den, anketa, materiály pro práci s dětmi - v nedělní škole a další internetové zdroje.
Evangelický sbor ČCE ve Strašnicích
Oficielní stránka Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Praze 10 - Strašnicích, aktuality, informace, pozvání, fotokronika, odkazy na sbory ČCE, které mají WWW stránky, internetové linky na zdroje ČCE, odkaz na Evangnet, a další zdroje. Stránka má českou, anglickou a německou verzi, virtuální adresy jsou: http://strasnice.virt.cz/ a http://strasnice.zde.cz/.
Fotokronika Strašnického sboru
Fotokronika evangelického sboru v Praze 10 - Strašnicích od roku 1999, cca 100 fotografií v JPG formátu 800 x 600, komprimované většinou na 15 - 50 kB. Stránka má českou, anglickou a německou verzi.
Pěvecký sbor Jeronym
Jeroným je amaterský, smíšený pěvecký sbor, který vznikl v roce 1921 v Praze-Žižkově a byl mnoho let veden prof. Jiřím Kolafou. Zpíváme převážně starou českou duchovní hudbu 14.-17. století, od jednohlasu po čtyřhlasou polyfonii, české kancionály (Roudnický, Sedlčanský, Královéhradecký, Franusův a další), většinou bez doprovodu, některá vystoupení jsou s doprovodem komorního orchestru nebo varhan. WWW stránky zahrnují fotogalerii z koncertů, hudební ukázky ve formátu RA pro RealAudio. Stránka má českou a německou verzi.
Zpravodaj Pražského seniorátu ČCE
Zpravodaj je vydáván 1x měsíčně seniorátním výborem Pražského seniorátu Českobratrské církve evangelické v Praze, v tištěné + internetové verzi. Archiv starších čísel je on-line k dispozici.
Nabídník Pražského seniorátu ČCE
Nabídník - nabídka akcí, setkání pro děti a učitele nedělní školy, zpravodaj je vydáván 3 - 4x ročně poradním odborem pro práci s dětmi Pražského seniorátu Českobratrské církve evangelické v Praze, v tištěné + internetové verzi. Archiv starších čísel je on-line k dispozici.